Zatrzymaj wspomnienia

na zawsze

Każdy może zrobić zdjęcie,

ale nie każdy potrafi uchwycić

odpowiedni moment lub nastrój

Fotografia Dodatkowym Okiem fotografka Aleksandra Ola

O mnie i mojej fotografii

Mam na imię Aleksandra. Mieszkam w Wojkowicach i działam fotograficznie na śląsku, ale chętnie zabieram swój aparat w każdy zakątek Polski. Fotografuję z pasji – tak, jak widzę i czuję, bez fotomontażu.

“Stojąc za obiektywem, mogę dawać Wam „moc” zachowania wspomnień i ulotnych chwil na zawsze.”

Moja oferta

Fotografuję w duchu lifestyle.

Uchwycę dla Was to, czego na co dzień nie jesteście w stanie dostrzec.

Podaruję Wam wspomnienia i zatrzymam w kadrach Waszych najbliższych, abyście mogli razem powracać do tych zdjęć przez kolejne lata.

Fotografia Dodatkowym Okiem fotografka Aleksandra Ola

Pamiątka na lata

Zatrzymaliśmy wspólnie czas i co dalej?

Wasza historia wymaga szczególnej opieki.

Zdjęcia cyfrowe ma każdy – w telefonie, w folderach na komputerze… 

Jak często tam wracacie?

Ja proponuje Wam wysokiej jakości albumy i odbitki, które będą esencją naszego spotkania.

Stwórzmy razem pamiątkę, do której będziecie wracać latami.

Opinie po sesjach

Chciałam serdecznie podziękować Każdej Klientce i Każdemu Klientowi za współpracę podczas naszych sesji zdjęciowej.

Było mi naprawdę miło pracować z Wami i mam nadzieję, że jesteście do dzisiaj zadowoleni z efektów naszej pracy.

Każda opinia jest dla mnie bardzo ważna i pomaga mi w dalszym doskonaleniu moich usług.

Wyróżnienia i certyfikaty

Każda sesja czy reportaż, a po nim pozostawione „dobre słowo” w postaci opinii zaowocowało otrzymaniem wyróżnień i certyfikatów:

  • Orły Fotografii 2025r.
  • Firma Godna Zaufania 2026 r.
  • Laur Zaufania 2026 r.

Te sukcesy to dowód na profesjonalizm, zaangażowanie i najwyższą jakość świadczonych dla Was usług.

To też dowód na nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec Was – klientów i kontrahentów.

Jak również potwierdzeniem wysokiej jakości usług, profesjonalizmu oraz konsekwentnego budowania pozytywnych relacji z otoczeniem.

Chciałam serdecznie podziękować Każdej Klientce i Każdemu Klientowi za współpracę podczas Naszych sesji czy reportaży.

Było mi naprawdę miło pracować z Wami i mam nadzieję, że jesteście do dzisiaj zadowoleni z efektów naszej pracy.

Masz więcej pytań?

Zadzwoń, napisz sms lub email lub po prostu znajdź Fotografię Dodatkowym Okiem w social mediach.

Masz mnóstwo opcji do wyboru i Twoja wiadomość zawsze doczeka się odpowiedzi.

Przewijanie do góry